ساعت دماسنج

نام:
ايميل:
سايت:
   
متن پيام :
حداکثر 2000 حرف
كد امنيتي:
  
  
 
سلام ممنون از نظرتون.منم تسليت ميگم.بازم سر بزنينباي

مطلب شما را جع به مک دونالد خيلي عالي بود لذت بردم

ممنون


سلام
نامه اي نوشتم به آقاي فرهادي منتظر نظر شما هستم [گل]
با سلام ، پس از فيلتر شدن وبلاگ " طلبه بي تعارف " با سايت " طلبه بي تعارف " در خدمت شما هستم
با مطلب جديدي با عنوان « توهين کنندگان به علماء در جلد طرفداران آقاي مداح » و جوابيه اي هست به عده اي که خود را طرفداران يک مداح معرفي ميکردند و به علما توهين مي کردند ، در خدمت شما هستم ، بنده رو از نظراتتون محروم نکنيد .
در قسمتي از اين مطلب ميخونيد :

آقاي فرهادي را بزرگوار خوانده ايد و از حجت الاسلام شهاب مرادي گله کرده ايد که چرا جايزه اسکار را بي اهميت خوانده اند !!انجيليا جولي،اصغر فرهادي ، اسکار،2012 ،بهتري،دانلود

مگر همان صدا و سيمايي که از آن گله کرده ايد کم براي ايشان نوشابه باز کرد ؟ براي چه ؟ براي اينکه موفق شده است با خانم فلاني روبوسي کند ؟
الان هم که يک روحاني با شجاعت به دهن صدا و سيما زد او را محکوم ميکنيد ؟

به کدام ساز شما بايد رقصيد ؟ از امام حسين و اسلام حرف مي زنيم و از فيلمي که ضد فرهنگ اصيل اسلامي و ايراني است تقدير مي کنيد ، اگر حجت الاسلام مرادي از آقاي فرهادي بخاطر روبوسي با فاحشه هاي (بدکاران) هاليوود تشکر و التماس دعا مي کرد گويا بيشتر مورد پسند شما واقع مي شد ، کف زدن دشنان اسلام و انقلاب و اهل بيت اينقدر برايتان مهم است ؟
فرموده ايد شيعه غني است و به علماء نياز ندارد ، آيا اين حرف را يک انسان عاقل ميتواند قبول کند ؟ مثل آن است که بگوييم علم پزشکي غني است و ديگر به جراح و متخصص نياز نداريم !!!
شور ، مداحي،دانلود،لينک مستقيم،آسيب شناسي،محرم،فاطميه،عريان،لخت،انحراف،رهبري،سنگين،گران،پوستر

ائمه ما کي مجلس شور به پا کرده بودند ؟ ائمه ما کي در مجالس عزايشان لخت شده بودند ؟ ائمه ماکي قمه زده بودند و به خود آسيب رسانده بودند ؟ ائمه کي تا نصف شب با اکو و شور مردم را آزار داده اند ؟
مگر ادعا نمي کنيد حضرت زهرا در مجالستان حاضر مي شود ؟! حيا نمي کنيد که در محضر حضرت زهرا لخت مي شود و دون شان اهل بيت عزاداري مي کنيد ؟

شما يک نفر از علما را پيدا کن که پاي مجالس شما بنشيند !!
مگر مجالس اهل بيت ما جز روضه خواني و اشک ريزي چيز ديگري داشت ؟
اي دي بنده رو اد کنيد : fadaiane_mahdaviat

سلام دوست عزيز ممنونم که بهم سر زديد وشرمندم انقدر دير خدمت ميرسم...مطلبتونو خوندم آپهاي جالبي بود...بازم به وبلاگ همنشين سر بزنيد با چند مطلب بروزم...
موفق باشيد...
باتشکر

سلام. بالاخره با اندک! تاخير، دفتر خاطراتمون به روز شد..

کليک رنجه بفرماييد!